صفحه-تبلیغات
تبلیغات-درناتریپ-موبایل

۱،۰۰۰

بازدید کننده روزانه

۱۰،۰۰۰

بازدید صفحه روزانه

۱۰٫۵K

کاربران شبکه های اجتماعی

درنا تریپ یک رسانه آنلاین با موضوع گردشگری ایران است. هدف اصلی درنا تریپ فرهنگ سازی ، توسعه و گسترش صنعت گردشگری ایران است. درنا تریپ مرجعی متخصص و مورد اعتماد اکثریت کاربران است.درناتریپ ساختار و شرایطی را فراهم نموده است که مشتریان به بهترین صورت خدمات و محصولات خود را معرفی کنند. در همین راستا سه روش بنرهای تبلیغاتی ، رپورتاژ آگهی گردشگری و تبلیغات گردشگری در شبکه های اجتماعی را محیا نموده است. برای دریافت مشاوره و قیمت تبلیغات در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با تلفن ۰۲۴۸ ۹۷۲ ۰۹۹۰ تماس بگیریید.

رپورتاژ آگهی گردشگری

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همانند دیگر پست‌ها در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی گردشگری می‌توانید سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب درناتریپ معرفی کرده و لینک Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی گردشگری در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با تلفن‌ ۰۲۴۸ ۹۷۲ ۰۹۹۰ تماس حاصل فرمایید.

بنر های تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دید مخاطب قرار دارد و بهترین بازده را برای مشتری دارد. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات  ابتدا موقعیت‌های مختلف را بررسی نمایید. سپس  از طریق تلفن‌ ۰۲۴۸ ۹۷۲ ۰۹۹۰ در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) تماس حاصل فرمایید.

جایگاه های تبلیغاتی صفحه پست

جایگاه-های-تبلیغاتی-در-صفحه-پست

جایگاه های تبلیغاتی صفحه اصلی

جایگاه-های-تبلیغاتی-صفحه-اصلی

مشخصات جایگاه ها

جایگاه مکان سایز
B1 صفحه اصلی> بالای ستون چپ ۲۵۰*۳۰۰
B2 صفحه اصلی> بالای ستون راست ۲۵۰*۳۰۰
B3 صفحه اصلی> پایین ستون چپ ۲۵۰*۳۰۰
B4 صفحه اصلی> پایین ستون راست ۲۵۰*۳۰۰
رپورتاژ آگهی گردشگری صفحه اصلی> به عنوان مطلب ________
B5 صفحه مطلب> بالای ستون سمت راست ۲۵۰*۳۰۰
B6 صفحه مطلب>پایین ستون سمت راست ۲۵۰*۳۰۰