پل معلق نمک آبرود | هیجان قدم زدن در ارتفاع

شمال ایران زیبایی های خاص خودش رو داره. جنگل، دریا، بارون، مه، ابر و خیلی چیزای دیگه که همشون طبیعی نیستن و  ما آدما سعی کردیم تا از طبیعت استفاده کنیم و در کنارش وسیله هایی برای بازی و سرگرمی و هیجان خودمون درست کنیم تا بتونیم در کنار طبیعت زیبا از بازی کردنمون لذت ببریم و هیجان سفر خودمون رو بیشتر کنیم در این مقاله از درناتریپ قصد داریم تا شما رو با پل معلق نمک آبرود آشنا کنیم.


تبلیغات | AD


شهرک توریستی نمک آبرود

در شهرک توریستی نمک آبرود علاوه بر بازدید از دریای خزر، میتوانید به گشت و گذار در مناطق جنگلی بپردازید و لذت ببرید. این شهرک در بخش توریستی خود شامل زیپ لاین، تله کابین، باشگاه تیراندازی، سورتمه، کارتینگ، شهر بازی و….. است. اگر ترس از ارتفاع دارید روی این پل نروید پل معلق نمک آبرود پلی بسیار زیبا در وسط جنگل است که هیجان قدم زدن در ارتفاع نسبتا زیاد را برای شما به ارمغان می آورد.

آشنایی

این پل در قله دیو حمام قرار گرفته است و جاذبه دیگری مانند زیپ لاین در کنار آن قرار گرفته است. با استفاده از تله کابین خط دوم نمک آبرود، شما میتوانید به این منطقه برسید. این پل از چوب و طناب ساخته شده که باعث میشود هیجان عبور از آن برای شما بیشتر شود.

خواندن این نوشته ها توصیه می شود

این پل به دلیل عرض کم تنها ظرفیت عبور یک نفر را بر روی خود دارا میباشد. شما میتوانید علاوه بر هیجان عبور از روی این پل، به مناظر اطراف خود نگاهی انداخته و از آنها لذت ببرید.

طول این پل 150 متر است و ارتفاع آن 45 متر میباشد. این پل برای کسانی که از ارتفاع میترسند و یا ناراحتی قلبی دارند توصیه نمیشود. البته باید بگوییم که این پل خطرناک نیست و از ایمنی لازم برخوردار است. جهت عبور از این پل باید مبلغی (۲۵۰۰۰ تومان) را برای بهای بلیت پرداخت نمایید.

پل معلق نمک آبرود
پل معلق نمک آبرود

چگونه میتوانم به پل معلق نمک آبرود بروم؟

این پل در قسمت بالایی مجموعه توریستی نمک آبرود قرار دارد و برای دسترسی به آن باید سوار خط دوم تله کابین شوید.

آدرس: استان مازندران، چالوس، کیلومتر 12 جاده چالوس – تنکابن، شهرک توریستی نمک آبرود


تبلیغات | AD


ارسال یک پاسخ

نظر خودت رو در مورد این مطلب با ما در میون بزار. اگر تجربه ای در این مورد داری خوشحال میشم بشنومش.😍
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.