وسایل ضروری سفر در زمستان

وسایل سفر زمستانی

وسایل سفر زمستانی

تبلیغات | AD


هر فصلی که بخواهید به مسافرت بروید زیبایی‌های خاص خود را دارد، به خصوص فصل زمستان که مسلما خیلی‌ها از سفر در این فصل نیز لذت میبرند. با درناتریپ همراه باشید تا به معرفی وسایل ضروری سفر در زمستان بپردازیم.

۱. لباس گرم و منعکس کننده

اولین چیزی که باید با خود داشته باشید، لباس گرم و منعکس کننده نور است که به شما کمک خواهد کرد در تاریکی شب به خوبی دیده شوید.

۲. دستکش زمستانی

اگر میخواهید که سرمای زمستان برایتان آزار دهنده نباشد، حتما از دستکش زمستانی اسستفاده کنید. دستکش‌های زمستانی عایق رطوبت و هوا هستند که باعث میشود سرما یا مایعات به داخل آن نفوذ نکنند.

۳. پاوربانک

معمولا باطری گوشی‌های هوشمند در سرما ضعیف میشوند که پیشنهاد میشود با خودتان پاوربانک به همراه داشته باشید. علاوه بر این، اگر در موقعیتی اضطراری باطری گوشیتان تمام شد، داشتن یک پاوربانک میتواند به شما کمک بسیاری کند.

۴. کرم مرطوب کننده

به علت سرمای هوا در زمستان یا گرمای هوا در تابستان، با مشکلات پوستی عمده‌ای از جمله خشکی پوست یا ترک دست و پا مواجه خواهید شد که با استفاده از این کرم‌ها میتوانید از این مشکلات رهایی یابید.

۵. بسته رانندگی در زمستان

این بسته‌ها به صورت کیف‌های کوچک هستند که حاوی ۶۶ قطعه مختلف همچون پتو، بیل تاشو و غیره است که در شرایط مختلف کاربرد دارند و میتوانند در شرایط مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

۶. گرم‌کن پا

پا یکی از نقاط ضعف بدن در فصل زمستان است که اگر تجهیزات لازم برای گرم کردنش را نداشته باشید، به سرعت یخ میزند. با استفاده از گرم‌کن پا میتوانید پاهای خود را گرم نگه دارید که برای کوهنوردی و اسکی نیز بسیار عالی هستند.

۷. شال گردن

برخی شال گردن‌ها علاوه بر اینکه میتوانند گردن شمارا گرم نگه دارند، دارای جیب نیز میباشند که شما میتوانید دستان خود را نیز با آن گرم کنید.

۸. بسته غذایی

زمانی که در سفر زمستانی از یک بسته ویتامین c بهره میبرید، بدین معناست که شما شانس بیشتری برای مقابله با سرما دارید. امروزه بسته‌ها غذایی متفاوتی در بازار وجود دارند که شما میتوانید برای موارد مختلف آنها را تهیه کنید.

نکات مهم

 

نوشیدن آب کافی

اگرچه در فصل‌های سرد آب بدن زیاد از دست نمیرود اما بی‌توجهی به نوشیدن آب ممکن است سلامت شما را به خطر بیندازد، به خصوص اگر در زمستان به فعالیت‌های شدید مثل اسکی‌بازی بپردازید.

از بیماری‌های احتمالی آگاه باشید

پیشگیری بهتر از درمان است. در فصول سرد بیماری‌هایی چون آنلوانزا شیوع گسترده‌ای دارند بنابراین مراقب خود باشید. داشتن بسته دارویی کامل در این فصل نیز ضروری است.

امنیت در سفر

امنیت در سفر باعث ثبت لحظاتی خوش خواهد شد. به امنیت در سفر نیز بسیار توجه داشته باشید. داشتن وسایل ضروری چون زنجیر‌چرخ نیز از واجبات فصل زمستان هستند.

منبع نمناک

تبلیغات | AD


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

لطفاً با کلمات فارسی تجربه سفر خود را بنویسید.

2 × 5 =