تبلیغات | AD


کاخ سرهنگ؛ باشکوه ترین کاخ و هتل تاریخی ایران

کاخ سرهنگ و هتل سرهنگ یکی از باشکوه‌ترین بناهای ایران؛ یادگاری از هنر و معماری صفوی است. عمارتی که با ورود به آن صلابت صفوی، جلوه­ی زندیه و شکوه قاجاری شما را مسحور می‌کند. با حیاطی رنگین مزین به گچبری‌های پرنقش و نگار و  ارسی‌های نفیس که شکوه و ظرافت آن چشم‌ها را به خود خیره می‌کند.

c56f7d57 3a6c 46aa 92b3 16341c118a29 1 1024x1024 1 | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️


تبلیغات | AD


در وصف هتل سرهنگ

در پشت این نقش و نگارها، پنج تالار و شانزده اتاق با رنگ و بوی خاص قرار دارند. به طوریکه با ورود به یک فضا مجذوب آینه‌کاری‌ها، در تالاری دیگر نقاشی‌های روایی با سبک و سیاق تقاشی‌های چینی و یا در فضایی دیگر که سرشار از مقرنس‌های عظیم است و شکوه آن یادآور خاطرات اصیل ایرانی ست، یا کاغذ دیواری‌های وارداتی با طرح‌های ظریف بهاری، که یادگار سفر صاحب خانه به هند است

و یا در اتاقی دیگر که از همان ابتدای ورود، حس و حال سفر به مراکش در شما زنده می‌شود. و به همراه زیرزمینی خیال‌انگیز که متفاوت­ترین کاربندی ایران را در خود جای داده است. حتی در طی کاوش‌های باستانی در بنا، ظرف و ظروف‌های نفیس با طرح و امضای هنرمندان چینی یافته شد. گویی بانی این خانه تمام جهان را در نصف جهان گرد آورده است.

55eef487 c55f 4c2e b351 8064b3540d59 1 1024x1022 1 | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

خدمات اصلی کاخ

  • کافه و رستوران 
  • اسپا
  • سالن کنفرانس
  • تور
  • رزرو انلاین
  • فروشگاه صنایع دستی

اتاق ها و تالار های بوتیک هتل سرهنگ

نظامی

نظامی | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

آیا شما نیز عاشق فضاهای سنتی با سقف طاق و تویزه و آن حس خاطرات تکرار نشدنی هستید، کاخ سرهنگ برای شما نیز پیشنهاد ویژه­ای دارد. فضایی پر نور، رو به حیاط با در و پنجره­ خورشیدیِ زیبا مملو از شیشه­های رنگی که تنها تابش نور خورشید لذت حضور در این اتاق را وصف نشدنی می­کند. این فضا با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص فضا، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی نیز آرامش بیشتری برای شما عزیزان فراهم آورده است.

فردوسی

هتل سرهنگ
هتل سرهنگ

مینیمالیست‌ترین اتاق در طبقه اول که در بخش شمالی کاخ سرهنگ قرار دارد. که با عبور از راه‌پله‌ی آجری وارد اتاقی بزرگ با سقفی بلند شده که سرتاسر دیوارهای آن پوشیده از مقرنس است. در این فضای زیبا دو ارسی گوشواره چنان جلب توجه می­کنند، که می­شود ساعت­ها در رقص رنگ و نور آن­ غرق شد؛ با چشم‌انداز باشکوه، رو به باغچه باصفا، حوض آبی و ماهی­های قرمز. با دیدن این صحنه تمام خستگی سفر از تن به در می­کنید.

صائب

هتل سرهنگ
هتل سرهنگ

با اقامت در این اتاق می­توانید تجربه اقامت در دنج­ترین و در عین حال دلبازترین فضای کاخ سرهنگ را داشته باشید. در شمالی‌ترین قسمت کاخ پس از گذر از چندین پله به فضایی دنج و به دور از هیاهو پا می‌گذارید،

اتاقی با سقف بلند دارای مقرنسی زیبا دور تا دور اتاق و همچنین شومینه­ای پر تزئین که تابش نور خورشید از لابه­لای شیشه­های رنگی بر روی آن زیبایش را غیر قابل توصیف می­کند. که این فضا با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص فضا، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی نیز آرامش بیشتری برای شما عزیزان فراهم می­آورد.

شکم دریده

کاخ سرهنگ
کاخ سرهنگ

اصیل‌ترین و قدیمی‌ترین تالار کاخ سرهنگ که با ورود به آن از ظرافتِ زیاد تزئینات گچبری و نقاشی­های دوران صفوی نفستان در سینه حبس می‌شود. گویی این نقش و نگارهای گل و مرغ‌ِ ترسیم شده بر روی دیوارها روح بر اندامشان دمیده شده و در فضای دلباز تالار به پرواز درآمده­اند. این حس و حال با تابش نور آفتاب و عبور از شیشه‌های رنگی و انعکاس آن بر روی این نقاشی‌ها و مقرنس‌های طلاکاری شده جانِ بیشتر می­گیرد. با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص تالار، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی، فضایی پر از آرامش و آسایش برای شما فراهم شده است.

سعدی

سعدی | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

اتاقی پر از حسِ ناب و باشکوه که از همان ابتدا، پس از گذر از پله‌ها وارد حیاطی(بهارخواب یا مهتابی) کوچک و اختصاصی می‌شوید که سرشار از نقش و نگارهای گچبری شده از دوران پرشکوه صفویه است و یادآور فضاهای پر حس و حال مراکشی است. این چنین شما با سفر به کاخ سرهنگ خاطراتِ شیرینِ سفر مراکش را زنده می کنید،

چه لذتی بالاتر از تجربه دو سفر در یک سفر. حال هر گروه وارد اتاق خود می‌شود، اتاقی با مقرنس‌های زیبا و بخاری دیواری گچبری شده نفیس و رنگ‌های گرم و زنده‌، ارسی رو به حیاط و شیشه‌های رنگی‌اش که با تابش نور آفتاب، تصویر و رنگ سبز، بنفش و آبیِ شیشه‌ها بر روی مقرنس‌های طلاکاری شده نقش می‌بندد.

سهرودی

سهرئدب | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

کاخ سرهنگ برای شما نیز پیشنهاد ویژه­ای دارد. فضایی پر نور، رو به حیاط با در و پنجره­ خورشیدیِ زیبا، مملو از شیشه­های رنگی، که تنها تابش نور خورشید لذت حضور در این اتاق را وصف نشدنی می­کند. این فضا با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص فضا، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی نیز آرامش بیشتری برای شما عزیزان فراهم آورده است.

عطار

عطار | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

اتاقی با پنجره­ خورشیدیِ زیبا، مملو از شیشه­های رنگی که تنها تابش نور خورشید لذت حضور در این اتاق را وصف نشدنی می­کند. این فضا با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص فضا، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی نیز آرامش بیشتری برای شما عزیزان فراهم آورده است.

تالار شرق

تالار شرق | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

این تالار در عین بی­پیرایگی و تواضع، فضایی با صلابت و وقار را تداعی می­کند که بیننده را از بدو ورود، به آرامش دعوت می‌کند، در کمال ناباوری در این فضای سنتی و جذاب برای آرامش و لذت بیشتر شما میهمانان گرامی سیستم جکوزی تعبیه شده تا لذتی دو چندان از اقامت در این فضای بی‌مانند ببرید، حال این تالار با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص تالار، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی، آماده اقامت شما عزیزان می‌باشد.

خیام

هتل سرهنگ
هتل سرهنگ

این اتاق در طبقه همکف کاخ واقع شده و به راحتی می­توان از پنجره با شیشه­های رنگی نظاره­گر حیاط سر سبز کاخ بود. فضایی پر نور با مقرنس‌های زیبا، لذت حضور در این اتاق را وصف نشدنی می­کند. این فضا با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص فضا، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی نیز آرامش بیشتری برای شما عزیزان فراهم آورده است.

شمس

بوتیک هتل سرهنگ
بوتیک هتل سرهنگ

اگر دوست دارید تجربه اقامت در فضایی راحت و خصوصی در کاخ سرهنگ را داشته باشید، می‌توانید اتاق رو به حیاط را انتخاب کنید. فضایی پر نور، با در و پنجره­های مملو از شیشه­های رنگی که تنها تابش نور خورشید بر روی مقرنس‌های زیبا، لذت حضور در این اتاق را وصف نشدنی می­کند. این فضا با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص فضا، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی نیز آرامش بیشتری برای شما عزیزان فراهم آورده است.

رودکی

رودکی | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

اگر دوست دارید تجربه اقامت در فضایی راحت و خصوصی را در کاخ سرهنگ داشته باشید، می‌توانید این اتاق دنج و آرام را با دو پنجره رنگیِ زیبا انتخاب کنید، که تجربه سفری صمیمانه و دلنشین را برای شما به ارمغان می­آورد. که با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص فضا، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی، آماده پذیرایی از شما عزیزان می­باشد.

تالار جنوب

جنوب | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

تالار صفوی با تزئینات بی‌نظیر مقرنس‌ و بخاری دیواری گچبری شده نفیس با ارسی عظیم سه دری رو به حیاط که در هنگام روز با تابش نور آفتاب و عبور آن از شیشه‌های رنگی بر روی مقرنس‌های طلاکاری شده، جلو‌ه‌ی بی­نظیری پیدا می‌کند و فضایی دل‌نشین و رویایی را به تصویر می‌کشد. به همراه چیدمان مبلمان دست‌ساز بر گرفته از طراحی خاص فضا، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی، فضایی پر از آرامش و آسایش را برای میزبانی از شما فراهم کرده است.

مولانا

مولانا | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

اگر دوست دارید تجربه اقامت در فضایی راحت و خصوصی در کاخ سرهنگ را داشته باشید، می‌توانید اتاق رو به حیاط را انتخاب کنید. فضایی پر نور، با در و پنجره­های مملو از شیشه­های رنگی که تنها تابش نور خورشید بر روی مقرنس‌های زیبا، لذت حضور در این اتاق را وصف نشدنی می­کند. این فضا با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص فضا، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی نیز آرامش بیشتری برای شما عزیزان فراهم آورده است.

تالار غرب

تالار غرب 1 | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

این تالار اشرافی که سرشار از نقاشی‌های روح‌نواز و بخاری دیواری دارای مقرنس‌های طلاکاری شده، سقف پوشیده از آینه‌های درخشان و ارسی عظیم پنج دری با شیشه‌های دلفریب که تلألو شیشه‌های رنگی بر روی قاب آینه‌ها جلوه زیبایی به فضا بخشیده، بهترین انتخاب برای شماست. همچنین با چیدمان مبلمان دست‌ساز برگرفته از طراحی خاص فضای تالار، سیستم امنیتی قوی و کلیه امکانات رفاهی، فضایی پر از آرامش و آسایش برای میزبانی از شما فراهم آورده شده است.

امکانات و خدمات اتاق ها هتل سرهنگ اصفهان

IPTv  ، Safe box ، سشوار، سرویس و حمام تهویه مطبوع مینی بار موسیقی زنده  ماسور خدمات زیبایی

رستوران کاخ سرهنگ

sonati isfhn | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

رستوران هتل دارای غذاهایی بسیار با کیفیت و خوشمزه است.این رستوران دارای منویی بسیار متنوع از غذاهای محلی اصفهان و همچنین غذاهای بین الملی است که بسته به ذائقه غذایی مسافران مهیا می شود.این رستوران علاوه بر داشتن غذاهای بسیار خوب دارای فضایی بسیار زیبا و دلنشین است.همچنین در پشت بام این عمارت میزو صندلی های چوبی قرار گرفته اند  که گردشگران می توانند برای مصرف غذا در فضای باز به آنجا بروند.

جاذبه های گردشگری نزدیک هتل سرهنگ

میدان نقش جهان ، مسجد شیخ لطف الله،مسجد امام ،مسجد حکیم ،مسجد هارونیه و سیتی سنتر اصفهان و پارک ناژوان و کوه صفه و اکواریوم اصفهان از جاهای دیدنی نزدیک به این بنا هستند.

آکواریوم اصفهان 1 | هتل سرهنگ | درناتریپ ✈️

آدرس: اصفهان ـ چهارباغ پایین ـ آخر کوچه ۱۶

تماس: 09133119990

منبع سایت کاخ سرهنگ

تبلیغات | AD


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

لطفاً با کلمات فارسی تجربه سفر خود را بنویسید.

2 × پنج =