تبلیغات | AD


نوروز ۱۴۰۲ مبارک

سالی که به درناتریپ گذشت!

سلام، نوروز 1402 مبارک.

امسال قصد نوشتن مطلب برای تبریک عید رو نداشتم! ولی این بهترین فرصت برای تشکر از شما بود. این بار هم نمی خوام از سختی ها بگم، میخوام فقط از همراهی شما و خوشحالیمون برای بزرگ تر شدن دوستان درناتریپ بگم. سختی های سال 1401 کم نبودن ولی حداقل به آخرین آرزویی که اول سال کردم رسیدیم. یه سال بدون ماسک و پر از سفر رو داشتیم. می دونم که مشکلات کم نبوده ولی نمی خوام غرغر کنم و دم عیدی کامتون رو تلخ کنم. سختی ها همیشه هستن توی این چند سال کاملا درک کردم که مشکلات تموم نمیشن ما باید قوی بشیم. پس به جای غر زدن که کار آدمای ضعیفه بیشتر تلاش می‌کنیم تا لایق همراهی شما باشیم.

 


تبلیغات | AD


ارتباط نزدیکتر با شما

در سالی که گذشت به واسطه‌ی افزایش راه‌های ارتباطی بین ما و شما و خیلی نزدیکتر با شما در ارتباط بودیم. و با داستان های شما بیشتر همراه شدیم بعضی‌هاشون شیرین و زیبا بعضی هاشونم تلخ و عجیب بودن. از دوست عزیزی که می خواست ما رو سر کار بزاره و پیشنهاد خرید درناتریپ رو می داد. تا بچه هایی که می خواستن تکالیفشون رو براشون بنویسیم!!

از صحبت کردن با همتون خوشحالیم و لذت می بریم. امیدوارم امسال بیشتر بتونیم پاسخگوی شما باشیم و بیشتر شما رو برای سفرهای بهتر راهنمایی کنیم.

 

به روز رسانی تا ابد…

در سال های قبل بیشتر رویکرد ما انتشار بیشتر مطالب جدید و در کنار آن ویرایش مطالبی بود که نیاز به ویرایش داشت. اما در سال 1401 بیشتر روی ویرایش مطالب تمرکز کردیم. دلیل اصلی این رویکرد هم تعداد مطالب سایت بود که باید به صورت کامل به روز رسانی، ویرایش یا حتی مورد تجدید نظر قرار می گرفت. پس سعی کردیم مطالبی که در گذشته منتشر کردیم را به همکاری شما و سازمان ها و مجموعه های مربوطه به روز رسانی کنیم.

 

دعوت برای ثبت پیشنهادات شما

امسال به عنوان بنیان گذار درناتریپ ازتون می خوام که از طریق راه های ارتباطی سایت با ما تماس بگیرید و پیشنهادات خودتون رو با ما در جریان بذارید. خیلی ممنون می شیم به ما بگین انتظار شما از درناتریپ چیه؟ چی کار کنیم که کار شما رو ساده تر کنیم؟ موقع استفاده از درناتریپ چه چیزایی اذیتتون می کنه؟  و…. هر چیزی که حس می کنید باید ما بدونیم.

 

محبوب ترین مطالب❣️

توی سال گذشته مطالب زیادی در مناسبت های خاص و زمان های متفاوت بازدید های زیادی داشتن ولی اگر بخوایم یه دید کلی به مطالب داشته باشیم به این سه مطلب میرسیم.

جالب اینکه مطلب “بهترین مکان های تهران برای عکاسی؛ جذابترین لوکیشن ها” پارسال هم پر بازدیدترین مطلب ما بود که امسال هم همون جایگاه رو حفظ کرده. البته مطلب “مجموعه گل یخ شمشک | اولین اقامتگاه اسکیمویی در ایران” پارسال رتبه دوم رو داشت که امسال با یه پله سقوط به رتبه سوم رسیده. و رتبه دوم رسیده به “مجتمع اقامتی تفریحی توسکا نوشهر | زیبا و کم نظیر” که یه مطلب کاملا اختصاصیه، نویسنده و عکاس این مطلب هم محسن رحیمیه که برای این مطلب خیلی زحمت کشیده.

 

به امید سالی پر از سفر برای همه ایرانیا همراه با آرامش در زندگی

 


تبلیغات | AD


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

لطفاً با کلمات فارسی تجربه سفر خود را بنویسید.

5 × 4 =