نوروز ۱۴۰۱ مبارک

سالی که به درناتریپ گذشت

نوروز 1401، شروع سده‌ی جدید شمسی و تموم شدن سال پر افت و خیز 1400  مبارک باشه. سال جدید پیش رو به فال نیک می‌گیریم و امیدوارتر از همیشه به تلاشمون ادامه می‌دیم.

نمی‌خوام خیلی کلیشه ای و با ادبیات عجیب غریبی که همتون باهاش آشنایید این مطلب رو جلو ببرم. پس میریم سراغ چالش های سال گذشته، آمار ها و سخن پایانی.

هوا را از من بگیر واکسن را نه!!!?

حقیقتش سال سومیه که دارم توی مطالب تبریک سال جدید در مورد کرونا حرف می‌زنم، خودتونم توش استادید، ولی واقعاً امسال دریچه‌ی امیدی برای صنعت گردشگری باز شد و سفرها کم کم دوباره شروع شد. همینطور که شاهد هم هستیم امسال سفرهای نوروزی دوباره رونق می‌گیره. امیدوارم به مرور سفر رونق بیشتری بگیره و بدون ماسک از خونه بریم بیرون. (حقیقتش اینقدر این مدت ماسک زدیم حتی تصور روزای بدون ماسک برام تبدیل به رویا شده.)

فقط تشکر کنم از کادر درمان و عزیزانی که این مدت از جونشون گذشتن و ممنون که سرعت واکسناسیون رو بالا بردید و باعث شدید که حداقل عددهای سر رقمی کشته شده های کرونا هر روز تنمون رو نلرزونه. از خودتون هم که تحمل کردین و پروتکلها رو رعایت کردین ممنونم.

سال قبل صنعت گردشگری با اصطلاح کج دار و مریز به کار خودش ادامه داد. و میزان واکسیناسیون تاثیر مستقیم بر مقدار سفرها داشت. و ما توی صنعت گردشگری بیشتر این تاثیر رو متوجه شدیم. سفرهای اربعین که الزام تزریق واکسن داشت، سفرهای خارج از کشور و اون دوستانی که به خاطر واکسن رفتن ارمنستان و…  همه و همه، واکسن رو تبدیل کرده به بزرگترین اتفاق و صد البته ناجی گردشگری.

تغییرات و به روز رسانی ها✅

در سال قبل با هدف افزایش ارتباط با شما و راحتی شما در درناتریپ سه تغییر مهم انجام دادیم. اولی راه انداختن سرویس نقد و بررسی اقامتگاه و هتل که از طریق این سری مطالب می توانید نقاط ضعف و قدرت هر مرکز اقامتی را بخوانید و باهم مقایسه کنید و در آخر با لینک مستقیم اقدام به رزو مرکز اقامتی نمایید.

البته همانطور که شاهد هم بودید به خاطر درخواست زیاد شما به خصوص در مورد خرید سوغات شهر های مختلف به همکاری چند استارتاپ دیگر و البته بیشتر در مطالب سوغات و صنایع دستی لینک هایی قرار داده شد تا به صورت مستقیم و بدون واسطه سوغات مورد نظر خودتان را از کشاورز، تولید کننده و فروشنده های محلی این سوغات را خریداری کنید.

پشتیبانی آنلاین

Screenshot 2022 03 21 at 16 30 18 مراکز اقامتی دسته بندی sitename | درناتریپ ✈️

دومین تغییر بخش پشتیبانی است که که بیشتر در صفحات نقد و بررسی اقامتگاه‌ها ابزارک آن را می بینید. که البته در این مدت با استقبال گرم شما عزیزان مواجهه شد. در بخش پشتیبانی سعی کردیم که اگر در مورد اقامتگاه های مورد بررسی دارید جواب بدیم. در انتخاب اقامتگاه‌ها بهتون کمک کنیم و ….

خواندن این نوشته ها توصیه می شود

حالت شب 🌙

Screenshot 2022 03 21 at 16 27 39 درناتریپ ✈️ ایران زیبای من | درناتریپ ✈️

سومین تغییر که البته کامل نشده، قابلیت حالت شب یا همون دارک مود که در حال توسعه است و باعت می‌شه توی شب راحت مطالب سایت رو بخونید و خداییی نکرده چشم درد نگیره.😉 البته این قابلیت هنوز توی مرحله آزمایشه پس اگر مشکلی توی حالت شب براتون پیش اومد ممنون می‌شم از طریق صفحه ارتباط با ما بهمون اطلاع بدین تا برطرفش کنیم.

حالت شب توی از سه روش فعال می‌شه اولی اینه که خودتون دکمه حالت شب رو روز از نوار بالای سایت فشار بدین. دومی براساس حالت دارک مود دستگاهیه که ازش استفاده می کنید. یعنی به صورت اتوماتیک اگر گوشیتون روی حالت دارک مود باشه سایت هم روی حالت دارک مود براتون باز می‌شه. سومین روش هم محدوده زمانی 12 شب تا 6 صبحه که سایت در حالت شب باز می‌شه.

آمار و ارقام ?

آمار ورود | درناتریپ ✈️

در سالی که گذشت حدود مطلب منتشر کردیم که البته نسبت به سال گذشته پس رفت کردیم. و در کل بدون حساب کردن این مطلب 1325 مطلب از روز اول تا امروز در درناتریپ منتشر شده.

در سال 1400 میزبان 240 هزار کاربر یکتا در درناتریپ بودیم که در مجموع  330 هزار بار از درناتریپ بازدید کرده اند. که حدود 92% از کاربران از طریق سرچ گوگل وارد درناتریپ شده اند.

85.4% کاربران درناتریپ از موبایل، 12.4% از سیستم های دسکتاپ و 2.2% از تبلت استفاده می کنند.

پربازدیدترین مطالب❣️

مطالب زیر بیشتر از سایر مطالب درناتریپ با استقبال بیشتری از شما مواجهه شده اند:

به امید روزهای پر سفر و بدون ماسک…

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

لطفاً با کلمات فارسی تجربه سفر خود را بنویسید.

9 − پنج =