مسابقات اسکی آلپاین در پولادکف سپیدان؛ رونق بخش گردشگری

مدیرکل میراث فرهنگی فارس در آستانه برگزاری مسابقات اسکی آلپاین در پیست پولادکف گفت: میزبانی مسابقات ورزشی در این پیست بین المللی، می تواند استان فارس را به یکی از مقاصد اصلی گردشگری ورزشی کشور تبدیل کند.

 


تبلیغات | AD


مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی با اعلام خبر فوق اظهار کرد: مسابقات ورزشی، فرصتی ویژه در جهت بالفعل کردن ظرفیت های گردشگری ورزشی و ایجاد توسعه اقتصادی و اشتغال زایی محسوب می شود.

تلفیق ورزش و گردشگری علاوه بر ایجاد فضای نشاط در جامعه، منجر به قدرتمند تر شدن صنعت گردشگری خواهد شد.

خواندن این نوشته ها توصیه می شود

پیست بین المللی پولادکف به عنوان یک جاذبه گردشگری ورزشی و طبیعی با ارائه امکاناتی همچون تله کابین، تله اسکی، هتل و انواع خدمات اقامتی و پذیرایی، خدمات آموزشی ورزش های زمستانی، تجهیزات لازم برای اسکی در شب و تفریحات خانوادگی نظیر خودروهای برف رو (اسنوموبیل)، مینی بوب و فرصت ساخت آدم برفی، به عنوان دومین پیست اسکی بین المللی کشور محسوب می شود و مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است.

برگزاری رویدادهای گردشگری با تبلیغات گسترده و استفاده از ظرفیت گردشگر پذیری در فصل کم رونق گردشگری استان، می تواند جایگاه فارس را به عنوان یکی از قطب های اصلی گردشگری کشور تقویت کند.

علی اصغر ظریفکارفرد مدیرعامل مجموعه پولاد کف نیز در این خصوص اضافه کرد: مسابقات اسکی آلپاین شهرنشینان و قهرمانی جوانان کشور، طی روزهای دوشنبه و چهارشنبه، هشتم و دهم بهمن ماه از ساعت ۸ تا ۱۲ در پیست بین المللی پولادکف شهرستان سپیدان برگزار می شود.

این رقابت ها با شرکت بیش از ۱۵۰ ورزشکار از ۱۶ استان کشور در دو رشته مارپیچ کوچک و بزرگ با حضور نماینده فدراسیون جهانی اسکی (فیز) انجام و رکورد شرکت کنندگان به صورت جهانی به ثبت خواهد رسید.

منبع میراث آریا

تبلیغات | ADتبلیغات | AD


ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

نظر خودت رو در مورد این مطلب با ما در میون بزار. اگر تجربه ای در این مورد داری خوشحال میشم بشنومش.😍
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.