مجموعه تفریحی پارس سافاری کیش

مجموعه تفریحی پارس سافاری اولین برگزار کننده تور های صحرایی در ایران است. که با 25 آیتم مختلف و متنوع از مهمانان خود میزبانی می کند. مجموعه ای محبوب که قلب جوانان ایرانی شده است و یکی از سرگرمکننده ترین، مفرح ترین جاذبه های جزیره کیش به حساب می آید پس فراموش نکنید که مجموعه پارس سافاری کیش را جزو برنامه های خود برای سفر قرار دهید.


تبلیغات | AD


پارس سافاری کیش

واژه سافاری” safari ” در لغت به معنای سیاحت کردن و سیاحت اکتشافی در آفریقا است.در واقع هدف گردشگران از این سفر دیدن و تهیه فیلم از جانوران عظیم الجثه حیات وحش است.اما سافاری در این جا به برنامه و تور گردشگری گفته می شود که در طی آن به وسیله خودرو ها و چهارپایان مسیری مشخص را می پیمایند.

یکی از معروف ترین تورهای سافاری تور صحرا است. محل و مسیر حرکت این تور در نقاط بیابانی و صحرایی است انواع وسایل نقلیه در این تورها شامل خوردور های دو دیفرانسیل مانند: لندروور، نیسان پاترول، هامر، تیوتا کروز و..حتی شتر می باشد.

پارس سافاری کیش
پارس سافاری کیش

تور VIP سافاری کیش

در این تور گردشگران و مسافران از محل اقامت خود بوسیله ی یک خوردور لندکروز به گشت و گذار و یازدید اط جاهای دیدنی کیش می پردازند فقط برای سانس صبح تداراک دیده شده است. و گردشگران باید از قبل آن را رزرو کنند مدت این تور یک ساعت و نیم است و پس از گشت و گذار باید خودرو را به محل اقامت تحویل دهند.

موتور سواری در سافاری کیش

پیست افرود پارس سافاری کیش برای علاقه مندان به موتور سواری این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند در یک محیط مناسب موتور سواری با موتور های کراس ، باگی، تریل، ATV را تجربه کنند. این پیست آسفالت است وشرایط را برای تفریح و ورزش فراهم کرده است در این پیست مسابقات رالی و موتور سواری هم برگزار می شود.

مجموعه پارس سافاری
مجموعه پارس سافاری

بانجی جامپینگ مجموعه تفریحی پارس سافاری کیش

اسلینگ شات در سافاری کیش از خانواده ی بانجی جامپینگ است، و به آن بانجی شوتینگ گفته می شود این تفریح بسیار مهیج است. در این مسابقه ها با پرتاب کردن رنگ آدرنالین خون را به شدت بالا برده و از بازی لذت ببرند.

مجموعه پارس سافاری
مجموعه پارس سافاری

پینت بال در مجموعه تفریحی سافاری کیش

پینت بال یک ورزش هیجان برانگیز است این ورزش با توجه به قابلیت فکری و فیزیکی افراد می تواند بسیار جالب و مهیج باشد تنفگ های پیبنت بال یک مخزن بادی دارد و با هر بار نوبت شارژ 150 تا 200 گلوله شلیک می کند.از ویژگی های جالب این تفنگ هاگلوله های ژلاتینی آن است که با رنگ های خوراکی پر شده است و بعد از اصابت پخش می شوند.

مجموعه پارس سافاری
مجموعه پارس سافاری

تور باگی سافاری کیش

تور ماشین های باگی برای سیاحت در جزیره راه اندازی شده است. مدت زمان این تور 15 تا 20 دقیقه است، مسیر جذاب و دیدنی است شما می توانید در این مسیر مناظر بکر و طبیعی جزیره و آهوان آزاد را سوار بر ماشین های دو نفره مشاهده کنید.برای رانندگی با این ماشین نیاز به مهارت ویژه نیست و حداقل مهارت کافی است.

مجموعه پارس سافاری
مجموعه پارس سافاری

ترامپولین مجموعه تفریحی پارس سافاری کیش

ترامپولین یا تشک های فنری وسیله ای است بسیار جالب و تمام گروه هاس سنی می توانند با پریدن در روی آن حالت بی وزنی یا سبکی و جهش تا ارتفاع زیاد را تجربه کنید.

پیست موتورهای ATV و موتورهای تریل

منظور از ATV موتورهای اتوماتیک چهارچرخ می باشد. در این پیست چهار نوع موتور با مشخصات و پیست های مجزا وجود دارد که میتوانید بر اساس آن سلیقه و میزان آشنایی با این وسیله آن را انتخاب کنید.

تونل وحشت در پارس سافاری کیش

برای هیجان بخشیدن به افرادی که از هیجان ناشی از وحشت لذت می برند تونل تنگ و تاریکی با پیچ و خم های زیادی در زیر یک سازه هرمی شکل به نام هرم مومیایی طراحی شده است.تا دوستداران این نوع از هیجان بتوانند اوج وحشت و هیجان را در این مکان منحصر به فرد تجربه کنند.

عینک واقعیت مجازی

به وسیله این عینک مرزهای بین خیال و واقعیت برداشته می شود و شما با دیدن فیلم های D3 شما خود را کاملا در فضای فیلم احساس خواهید کرد و بر هیجان و لذت تماشای فیلم افزدوه شود.

نردبان معلق  پارس سافاری کیش

این تفریح هیجان انگیز طوری طراحی شده است که افراد بتوانند از یک نردبان تقریبا افقی و بدون تعادل که به یک ستون 4 متری متصل است صعود کنند برای ایمنی از تشک بادی در زیر نردبان در نظر گرفته شده است.

شتر سواری در مجموعه پارس سافاری

بازدیدکنندگان از این مجموعه می توانند در یک تور بیابنگردی شرکت کنند بی شک شتر سواری در فضای بکر و بیابانی جزیره کیش تجربه ای متفاوت و خاص خواهد بود.

استوانه جادویی مجموعه پارس سافاری

استوانه جادویی نیز از دیگر تفریحات هیجان انگیز موجود در سافاری پارس است.در این بازی شما در یک استوانه حبابی مشاهده می کنید که داخل یک استخر قرار دارد نحوه بازی نیز به این شکل است که باید سعی کنید تعادل خود را در استوانه حفظ کنید.

امکانات رفاهی در مجموعه تفریحی پارس سافاری

  • خانه کودک برای کودکان
  • کافی شاپ
  • سفره خانه
  • پارکینگ
  • سالن نقش حنا (مخصوص بانوان)
  • آتلیه عکاسی

رستوران ها مجموعه تفریحی پارس سافاری

رستوران صحرایی مجموعه سافاری در فضایی به وسعت چهار هزار متر و با ظرفیت 950 نفر ساخته شده است. طراحی این رستوران به سبک کمپ های سنتی عربی است و فضای باز آن با آلاچیق و نیمکت پوشیده شده است در این رستوران از موسیقی زنده و مینی بولینگ، دارت، فوتبال دستی و غرفه های صنایع دستی می توان استفاده کنید.

آدرس ومسیر دسترسی مجموعه پارس سافاری کیش

استان هرمزگان ـ کیش ـ بلوار امام خمینی ـ بلوار سافاری ـ جنب فاز سه صنعتی


تبلیغات | AD


ارسال یک پاسخ

نظر خودت رو در مورد این مطلب با ما در میون بزار. اگر تجربه ای در این مورد داری خوشحال میشم بشنومش.😍
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.