لشکر آباد ، اهواز؛ مرکز فلافل ایران

لشکر آباد ، اهواز ؛ بیش از ظرفیت خود بخورید

زمان سفر به هر منطقه ای غذای های محلی آن منطقه یا شهر یکی از مهمترین چیزهایی است که باید تجربه کنید. اگر اهل شکم گردی هستید و عاشق فلافل این مطلب را از دست ندهید. در اهواز  خیابانی وجود دارد که هیچ ماشینی در آن حرکت نمی کند. در حقیقت این خیابان، خیابانی خوردنی است که غذاهای بسیاری در آن فروخته می شود که اصلی ترین آنها فلافل است. لشکر آباد مرکز فلافل ایران است. هر دو سمت خیابان را مغازه هایی احاطه کرده که این خیابان را به بازار فلافل فروش ها معروف کرده است.


تبلیغات | AD


خیابان لشکر آباد اهوازچرا لشکر آباد؟

وارد خیابان لشکر آباد که می شوید بوی غذا هوش از سرتان می برد. همه ی مغازه های سلف سرویس هستند پس تا می توانید پر کنید و بخورید. اگر بخواهیم لشکر آباد را از نظر گردشگری و نوع جاذبه بررسی کنیم در مدل Street Food ها قرار می گیرد. علاوه بر این ها چشیدن طعم فلافل اصیل و غذای عربی درجه یک زا می توانید در این خیابان بچشید. شب ها لشکر آباد غلغله می شود. همه در لشکر آباد هستند و می توانید با مردم خون گرم خوش مشرب اهواز به گپ و گفت بنشینید و لذت ببرید در کنار این ها می تو.انید طعم قهوه های عالی عربی را امتحان کنید. خلاصه که پایتخت فلافل ایران را ازد ست ندهید.

لشکر آباد پایتخت فلافل ایران

لشکر آباد چه غذاهایی دارد؟

در لشکر آباد بیشترین غذایی که می بینید فلافل است. به غیر از فلافل غذاهای دیگری مانند همبرگر، کباب، انواع سالاد، انواع مختلف سس ها، انواع مختلف نوشیدنی ها و انواع مختلف شیرینی نیز یافت می شوند.

خواندن این نوشته ها توصیه می شود

لشکر آباد اهواز

 

چگونه به آنجا بروم؟

شکر آباد یا همان بازار فلافل فروش های اهواز در خیابان انوشه و در محله ی عرب نشین اهواز واقع شده. لشکر آباد تقریبا در مسیر همه راننده های قرار دارد و شما می توانید یک تاکسی بگیرید و به راننده بگویید تا شما را به لشکرآباد ببرد، البته می توانید با اتوبوس هم به لشکر آباد بروید اما باید زمان بیشتری را برای رسیدن به لشکرآباد به انتظار بنشینید.

آدرس: ایران، استان خوزستان، اهواز، خیابان لشکرآباد


تبلیغات | AD


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.