ظرفیت هتل‌های اصفهان تکمیل شد

چادر زدن در شهر ممنوع است؛ مسافران به ورزشگاه‌ها هدایت می‌شوند

ظرفیت اقامت در هتل‌ها و مسافرخانه‌های شهر اصفهان تکمیل شده و مسافران به محل‌های اسکان اضطراری منتقل می‌شوند.


تبلیغات | AD


همزمان با تعطیلات ابتدای هفته و جاری بودن زاینده رود، موج مسافران به اصفهان، ظرفیت‌های اقامتی این شهر را پر کرد و همه هتل‌ها و مسافرخانه‌ها تکمیل شدند.

 

احمدرضا مرادی مسئول کمیته اسکان و اصناف خدمات سفر شهر اصفهان در این باره گفت: این روزها با توجه به بازگشایی زاینده رود، حجم ورود مسافران و گردشگران به شهر اصفهان افزایش چشمگیری یافته به طوری که ظرفیت هتل‌ها و مهمانپذیرهای شهر تکمیل شده است. سایر ظرفیت‌های موجود از جمله منازلی که توسط «خانه مسافر» اجاره داده می‌شود نیز تکمیل شده است، از این رو برای اسکان مسافران، ورزشگاه «ولایت سپاهان‌شهر» و یک ورزشگاه متعلق به آتش‌نشانی واقع در خیابان کاوه را در نظر گرفتیم.

خواندن این نوشته ها توصیه می شود

مسئول کمیته اسکان و اصناف و مشاور ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم از جمله ایمنی و امنیت در دو ورزشگاه ولایت و کاوه در نظر گرفته شده است به ایمنا گفت: به منظور کنترل مباحث امنیتی این دو محل با کمیته نظامی و قضایی و کلانتری محله‌ها هماهنگی لازم انجام شده و اکیپ آتش‌نشانی نیز در این مکان‌ها مستقر شده است. ورزشگاه‌های ولایت و کاوه از نظر گرمایش و سرویس بهداشتی مجهز هستند به طوری که در ایام نوروز نیز برای استقرار مسافران مورد استفاده قرار می‌گیرند. به تمام افرادی که با گردشگران در ارتباط هستند همچنین به جامعه هتلداران اعلام شد تا در سایت خود با توجه به تکمیل ظرفیت هتل‌ها، مکان‌های در نظر گرفته شده را اطلاع رسانی کنند تا مسافران در صورت تمایل مراجعه کنند.

از سوی دیگر مسئولان شهرداری اصفهان اعلام کرده‌اند که چادر زدن در این روزها در سطح شهر اصفهان ممنوع است.

حسن محمدحسینی، مسئول کمیته انتظامی و قضایی ستاد تسهیلات خدمات سفر شهر اصفهان گفت: در این ایام که حجم ورود مسافران و گردشگران به شهر اصفهان تا حد زیادی افزایش یافته است، تعداد ۳۰ اکیپ رفع تخلفات شهری در مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان فعال هستند تا مسافران را به سمت مکان‌های قابل استقرار هدایت کنند. اکیپ‌های ستاد انتظامی و قضایی در صورت مشاهده نصب چادر توسط مسافران، با نهایت تکریم تذکرات لازم را به مسافران داده و آنها را برای استقرار و استراحت به مکان‌های مجاز هدایت می‌کنند.

 

وی افزود: طی این دو روز بیشترین موارد نصب چادر در پارک‌های حاشیه رودخانه و «پارک مادر» رو به روی بیمارستان غرضی مشاهده شده که در حین نصب، تذکرات لازم انجام و از نصب آن ممانعت به عمل آمده است چرا که این اقدام از نظر ایمنی و امنیتی به صلاح مسافران نیست. سیاست ما ممنوعیت نصب چادر در پارک‌ها و سطح شهر است زیرا نصب چادر مخاطرات زیادی از نظر ایمنی و امنیتی به همراه دارد.

منبع چمدان

تبلیغات | AD


ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

نظر خودت رو در مورد این مطلب با ما در میون بزار. اگر تجربه ای در این مورد داری خوشحال میشم بشنومش.😍
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.