تبلیغات | AD


رشد گردشگری در ایران

بیشتر گردشگرانی که به ایران سفر می‌کنند، افراد جوان و ماجراجویی هستند که می‌خواهند حقایق ایران را بشناسند و معمولا در هتل – خانه ها ساکن می‌شوند.۳سال پیش ۷ هتل – خانه، در ایران افتتاح شد که یکی از نمونه های جهانی این هتل -خانه‌ها،در تهران دیده می‌شود. درتهران تعداد زیادی از گردشگران خارجی خوراکی‌های مورد نیاز خود را از رستوران ها دریافت می‌کنند.

بیش از ۵ میلیون گردشگر خارجی، در سال ۲۰۱۶ از ایران بازدید کردند که نسبت به ۲ میلیون گردشگر سال ۲۰۰۹، پیشرفت چشمگیری داشته است.

خواندن این نوشته ها توصیه می شود

باوجود تحریم‌های اقتصادی،درآمد ایران از گردشگری در سال ۲۰۱۶، بیش از ۸ میلیارد دلار بوده است.ایران نیز بستر های لازم برای حضور گردشگران‌خارجی را فراهم کرده است. گردشگران زیادی از کشور‌های غربی می‌تواندد هنگام ورود به ایران ویزا دریافت کنند به غیر از گردشگرانی که از کانادا،‌‌ آمریکا و انگلستان قصد ورود به ایران را دارند. طی ۵ سال اخیر، گردشگران جوان زیادی وارد ایران شده‌اند که اکثرا نیز مجرد هستند.


تبلیغات | AD


افراد زیادی به دنبال سفری کم هزینه در ایران هستند. انجمن اقتصادی بین‌الملل، ایران را ارزانترین مقصد گردشگری در سال ۲۰۱۷ نامیده است. مقامات‌ایرانی نیز می‌گویند که طی چند سال گذشته، میانگین سن گردشگران خارجی، از ۶۰ به ۴۰ تا ۴۵ سال کاهش یافته است. هم‌اکنون ۶ یا ۷ هتل – خانه درتهران وجود دارد که تقریبا هر شب پرهستند. این نشان می‌دهد که تعداد خانه – هتل ها در ایران و مخصوصا تهران، کافی نیست. این راهم بگوییم که درآمد‌ هتل – خانه‌ها در ایران بسیار خوب و بالا است.


تبلیغات | AD


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

لطفاً با کلمات فارسی تجربه سفر خود را بنویسید.

7 + 18 =