برنامه‌های هفته گردشگری در استان تهران اعلام شد

مدیر کل میراث فرهنگی تهران گفت: برنامه‌های هفته گردشگری با توجه به شعار محوریت آموزش و مهارت، در دو بخش جامعه عام شامل تمام شهروندان و جامعه خاص فعالین و دانشجویان گردشگری برگزار می‌شود.

تبلیغات | AD


پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با تاکید اینکه ، برنامه های هفته گردشگری در سال ۹۸ با مشارکت و همکاری اصناف و اتحادیه های گردشگری برنامه ریزی و برگزار خواهد شد افزود : بیش از ۳۰ برنامه در قالب نشست و کارگاه آموزشی ، نمایشگاه صنایع دستی ، تورهای تهرانگردی و شهرستان گردی در سطح استان تهران بر گزار می شود.

جانفشان گفت : از تاریخ ۶ الی ۱۰ مهرماه هر روز سه کارگاه و نشست آموزشی به صورت حضوری و مجازی با مشارکت انجمن موسسات گردشگری برای علاقه مندان برگزار می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی تهران در ادامه افزود :تورهای شهرستان گردی در شهرستان های ری ، ورامین ، شهریار ، قرچک ، ملارد و پاکدشت برای علاقه مندان برگزار می شود ، همچنین تور پیاده روی فعالین صنعت گردشگری در بافت تاریخی تهران قدیم نیز با مشارکت انجمن صنفی راهنمایان و دفاتر خدمات گردشگری روز جمعه ۵ مهرماه برگزار خواهد شد.

خواندن این نوشته ها توصیه می شود

وی خاطر نشان کرد : به منظور توجه حداکثری به رشد اقتصاد هنر در توسعه گردشگری پایدار نیز نمایشگاه های صنایع دستی در شهر تهران و شهرستان های استان با تخفیف ۱۵ درصدی در عرضه آثار هنری بر گزار می شود.

جانفشان گفت : همچنین تخفیف ۱۵ درصدی در مراکز اقامتی و پذیرایی منتخب نیز از تاریخ ۵ الی ۱۲ مهر به میهمانان تهران عرضه می شود.

برنامه های هفته گردشگری بدین شرح است:

۶ الی ۱۰ مهر ساعت ۱۷ الی ۱۹:۳۰ برگزاری کارگاه آموزشی در موزه فرش با مشارکت انجمن موسسات و مراکز آموزش گردشگری
۶ الی ۱۰ مهر ساعت ۲۰ الی ۲۱ گپ و گفت با چهره های موفق در صنعت گردشگری در محل انجمن موسسات و مراکز آموزش گردشگری
۶ الی ۱۰ مهر ساعت ۲۲ الی ۲۳ دوره آموزش مجازی با مشارکت انجمن موسسات و مراکز آموزش گردشگری
۴ مهر برگزاری کارگاه آموزشی ” باک پر سفر کنیم ” با محوریت ترویج یک سفر ایمن و لذت بخش ساعت ۱۵ الی ۱۷ در محل موزه پمپ بنزین در خیابان سعدی
۵ مهر پیاده روی فعالین صنعت گردشگری ساعت ۸:۳۰ صبح از خانه تاریخی مهربان.

منبع خبرگزاری مهر

تبلیغات | AD


ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

نظر خودت رو در مورد این مطلب با ما در میون بزار. اگر تجربه ای در این مورد داری خوشحال میشم بشنومش.😍
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.