۱۱ دلیل برای اینکه به ایران بیایید

پیتر سانتنلو، جهانگرد آمریکایی در سلسله گزارش‌هایی که در یوتیوب و اینستاگرام منتشر کرده به کاربران این شبکه‌های اجتماعی پیشنهاد می‌کند به ایران سفر کنند.


تبلیغات | AD


پیتر سانتنلو که با سفر به نقاط مختلف جهان قصد دارد پلی میان مردم و فرهنگ‌های مختلف ایجاد کند، طی مجموعه‌ گزارش‌هایی با عنوان «درون ایران» (Inside Iran) که در یوتیوب و اینستاگرام منتشر کرده است از تجربه سفرش به ایران می‌گوید.

 

او در یکی از این ویدیوها توضیح می‌دهد که به‌دلیل جوهای رسانه‌ای در آمریکا درباره ناامن جلوه‌ دادن ایران و توصیه وزارت امور خارجه آمریکا به شهروندان کشورش برای سفر نکردن به ایران، از سفر به ایران به‌ عنوان شهروند آمریکایی واهمه داشت و بنابراین، تصمیم گرفت با گذرنامه ایتالیایی‌اش به ایران بیاید.

 

خواندن این نوشته ها توصیه می شود

او در گزارش دیگری در پاسخ به اعتراض به برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی که معتقدند نباید ایران را به‌عنوان مقصد گردشگری به آمریکایی‌ها توصیه کند می‌گوید: «من درباره سیاست حرف نمی‌زنم بلکه درباره مردم صحبت می‌کنم. من ایران را کشوری امن با مردمی خونگرم دیدم.»

 

او در ویدیوی دیگری که در روزهای اخیر به‌سرعت در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شده است با ۱۱ دلیل توضیح می‌دهد که چرا باید به ایران سفر کرد.

منبع چمدان

تبلیغات | ADتبلیغات | AD


ارسال یک پاسخ

نظر خودت رو در مورد این مطلب با ما در میون بزار. اگر تجربه ای در این مورد داری خوشحال میشم بشنومش.😍
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.